L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Vesper set tady nenafarmi nikdo dokud tu bude hrat 50+ lidi :) dyt je tu problem sundat valika/antika :D nicmene Emca stejne vyse pise ze se nemate ceho bat old shrine pojede porad takze muzete byt uplne v pohode ted si tady budem vylivat srdicko jen my co by jsme chteli novy server :D 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

antistyle in the beggining of the server had a job , and after 3 months he quit it so he could play 20/24 hours per day and kill lustruns , and now he suffers from insomnia in the streets as a homeles

Ahoj, možná je na to ještě brzo, ale přemýšlíte o tom, že by jste nechali aktuální server dožít svým životem a rozjeli shrine znova? Všichni víme, že komunita kolem Lineage je dneska částečně pro

To je presne ono, radeji odejit nebo to nechat smazat misto snahy.Proc se tedy taky nepreenchantej .I sem porad chodi novy lidi  a to hlavne z duvodu ze servr je stabilni,temer bez bugu a hlavne bez w

Posted Images

13 minutes ago, Wlad said:

Vesper set tady nenafarmi nikdo dokud tu bude hrat 50+ lidi :) dyt je tu problem sundat valika/antika :D nicmene Emca stejne vyse pise ze se nemate ceho bat old shrine pojede porad takze muzete byt uplne v pohode ted si tady budem vylivat srdicko jen my co by jsme chteli novy server :D 

Jen orientacni otazka primo na tebe ,proc chces novej servr a nestaci ti upgrade na H5

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, argot said:

Jen orientacni otazka primo na tebe ,proc chces novej servr a nestaci ti upgrade na H5

Hele popravde ja vubec H5 nemam rad :(  me bavi takove ty pvp na varka/ketra/hb... tady jede tak oly a farma atri crystalu coz me nebavi X dni cekat abych pak mohl behat v ulickach a sbirat plaminky :) pvp o WB uz nejsou vubec a lidi maji skoro full boss i na petech :D 

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Wlad said:

Hele popravde ja vubec H5 nemam rad :(  me bavi takove ty pvp na varka/ketra/hb... tady jede tak oly a farma atri crystalu coz me nebavi X dni cekat abych pak mohl behat v ulickach a sbirat plaminky :) pvp o WB uz nejsou vubec a lidi maji skoro full boss i na petech :D 

Jo kazdej si na ty hre oblibi to svoje to je jasny ,H5 je sice uspechana na exp ale kdyz se preskoci Freya je tam hodne novejch veci o ktery se daji svadet boje.Tak tos nebyl asi minulou nedeli ve hre bylo pekny pvp o Baiuma ,obcas se povede 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Celé jsem to přečetl a je mi až k pláči když "ToP klan LR" při aktivitě 30 lidí nezvládá Antharase a Valíka. Trochu Vás vrátím do reality. Snad to co je na screenu poznáte a začnete přemýšlet nad tím jestli tento chronicle máte dohraný nebo ne. Já osobně ještě Beletha nesjel. Valíka a Antika sjiždí dva klany z toho v jednom jsou cca 4 lidi "aktive" a v druhým cca 10. Tak začněte něco dělat ;).

Jinak jsem velice rád za stabilní server a i za to, že pojede nadále s pravděpodobným updatem na H5. Rozhodně bych znova nikde nezačínal a to si myslím, že ani většina mých spoluhráčů.

43049783_2128710054010148_3015644598929195008_n.thumb.jpg.6c675065cda713315d1807286b2543bc.jpg

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

k placu je to pismenkove PVP co si sem dotiahol z hry...  a hlavne netreba zabudnut ze server sa nesklada len z 2-3 velkych klanov takze je uplne odveci ze na dalsie chronicle musi mat hrac absolvovaneho antika/valika, alebo ine niekym urcene zalezitosti z hry :P 

Link to post
Share on other sites

Rozhodně netvrdím, že každý musí mít Antíka/Valíka, ale pokud si přečteš celý topik, tak někteří tyto šperky považují za nedosažitelné i v "Top" klanu. My na sjetí Antíka/Valika taky nemělí full WB logicky, takže nevidím důvod proč WB šperky a nebo to, že je někdo přefarmený víc než ostatní automaticky vyvolává zavist na místo nějakého "herního progresu". Protože z předchozích příspěvků je patrné, že právě náskok ve WB vyvolává pocit v lidech, že když by se udělal wipe(jakože nebude), tak by na tom byli po třech měsících jinak. Myslím, že není nerealné sjet Antíka i Valíka, jen se musí chtít a udělat si na to čas. O ničem jiném to není. 

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, argot said:

Rb sperky jsou nedilnou soucasti tehle hry ,to by se taky mohly zrusit CS aby nikdo nemel vyhodu manoru z hradu, nebo Hero ,protoze hero skily to je vetsi vyhoda v pvp nez rb sperk.Brecite, ze se nudite a nemate co delat jen cekate na upgrade a postavate po mestech,ja se ptam kolik z vas ma vesper set ,kolikrat jste zabily Beletha nebo Ekimuse,porad je co vylepsovat a dosahnout neceho vic.Chcete nechat smazat servr, ktery bez problemu bezi dva roky ,protoze urcita cast hracu veri ,ze kdyz budou vsichni zacinat od nuly tak se dostanou do top postav na servru a budou na tom lip.Nebo vam chybi pvp,proc tedy neprijmete--nerozdate  wary.Proc jste dva roky zabijely statisice mobu a piplaly si ty svoje postavy ,kdyz vam je lito prijit o 5% tydne pri war.Ze vam to neni lito ,kdyz tady brecite za wipe a uplny smazani. Muj nazor je, ze kdo ma cas a tu hru ovlada ,tak stejne vzdy o dost predbehne ty ostatni .Nehlede co jsem cetl a psalo se tu ,tak padnul i navrh ze novy servr H5 bude nejen donate ale taky se po roce udela wipe.Ten kdo nedosahl po dvou letech na shrine ani na vesper gunu nebo dynasty armor ,tak ani na H5 do roka nic nevytvori a jeste bude nastvanej za wipe .Jsou hraci, ktery nemaji cas nebo uz chut zacinat porad odznovu a i kdyz prestaly na Shrine hrat ,obcas se vraceji a pokracuji tam kde prestaly,dokonce novy lidi mi psali ze tady ted zacali hrat ,protoze se jim libi ze dva roky tady nebyl wipe .Rozhodne bych Shrine nevypinal,naopak dal bych sem co nejdriv upgrade na H5,vychytal mouchy  a po case treba druhej servr s donate na rocni  wipe pro nolifery .

Je sice hezký že odpovídáš mě ale když si to přečteš od začátku tak píšu  že mi je jedno  jestli bude  starý nebo nový server  ale ať je jen jeden :)

ale Emča už odpověděla  že bude starý a  na nový není ,  ten nový by stoho stareho ukradl lidi  a bylo by dobré někde oznámyt že nový nebude  a bude upgrade ten starý na H5 aby ty lidi co čekají na nový server věděli že mužou jít hrát na starý :)  a  chtělo by to odpočet toho upgrade . Nikdo sem nepřijde pokud nebudou nějaký jistoty  to je jen muj názor . Záčíná teď spousta serverů co se snaží nakrást lidi .

Co se týče RB šperků ty sou mi u prdele na klan akce nechodim  sem ženatý a mám dvou letou dcerku takže se z manželkou střídám v uspávání   atd  a mám dvousměnou pracovní dobu .

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, vacicak said:

50k pokud hodis reklamu vyberes pred startem jak nic. kdyz vezmu jen moji partu co ted jde hrat na sroubkuv IL tak sme zaplatili 10k ve 12 lidech jen za barevny nicky.

 

pokud probehne update staryho serveru tak nikdo novej neprijde

pockej pockej to mi nejak nevychazim za vip nick je 500,- kdyz si to vynasobim dvanacti hracema furt se na tech 10k nemuzu dostat :D:D

Link to post
Share on other sites

Novy server se samozrejme budem snazit udelat, ale bohuzel to nebude tak brzo, jak jsme puvodne chteli. Mrzi me to, ale bohuzel osobni zivot mi ted nedovoluje moc se tomu venovat (prace, male dite, stavba domu, do toho jeste manzelka zacala studovat vysku ...).

@vacicak Udelat donate predtim, nez neco spustime - s tim samozrejme pocitame - ale i tak potrebujem pocatecni investici, abychom meli na cem server aspon testovat. Pronajem zeleza vychazi na cca 6-7 tisic mesicne.

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Waltari said:

ti co odesli,tak odesli jenom z duvodu ze tu proti tem preenchantovanejm charum nemaji zadnou sanci, a dokud to tak bude, tak podle me to lepsi nebude,takovy zacarovany kruh.

To je presne ono, radeji odejit nebo to nechat smazat misto snahy.Proc se tedy taky nepreenchantej .I sem porad chodi novy lidi  a to hlavne z duvodu ze servr je stabilni,temer bez bugu a hlavne bez wipe.

Edited by argot
  • Like 2
Link to post
Share on other sites
On 3. 10. 2018 at 17:49, Wlad said:

Vesper set tady nenafarmi nikdo dokud tu bude hrat 50+ lidi :) dyt je tu problem sundat valika/antika :D nicmene Emca stejne vyse pise ze se nemate ceho bat old shrine pojede porad takze muzete byt uplne v pohode ted si tady budem vylivat srdicko jen my co by jsme chteli novy server :D 

Valika/Antika neni na Shrine  problem sjet a pokud chces, tak ti napisu ve hre az zase pujdem na Ekimuse 😋

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
On 8. 10. 2018 at 10:42, Kermit said:

Já osobně bych víc než h5 chtěl někdy vidět cz L2 classic server na nízkých ratech bez donate:) párkrát jsem classic zkoušel a moc se mi líbí

Co je na Classicu dobrého naznám ten chronicle . Ja bych si rad zahral Erteya  ale to to nikde nejdou low rate servery .

 

 

Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, Yendax said:

Co je na Classicu dobrého naznám ten chronicle . Ja bych si rad zahral Erteya  ale to to nikde nejdou low rate servery .

 

 

je to jine low raty jsou opravdu low raty  par novych skilu ostatni skily funguji jinak hodne zavisi na lvlu postavy vs moba/nepřitele každej skill je  nejak užitečny dokonce i jedy.

lidi na low ratech víc expi v pt hodne mě bavilo vlakovani na clasiku.

vlakuje se tam hodně je to nejvic efektivni pro pt

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements