L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Diskuse k eventu Padající Hvězda


Recommended Posts

Emča, Spomínaś jak som ti hovoril, že neni dobré dávat update tesne pred CS/TW ? To bolo tak dva týždne zpátky. Ty si ho tam pak i tak narvala, takže všetci co mali nalogovaných min. 8 oken a chceli otvorit deviate, museli shodit všetkych 8, dát update a znova. To isté sa zopakovalo i včera. Tesne pred TW si tam dala update. No moc to človeka nepotešilo.. ale co už, asi to bolo schválne. Však proč nekoho nenaštvat pred tw? :D

S eventom to súvisí tak, že minule sme chceli event s acessory doplňkami čo si vlastne i spustila, ale stým rozdielom, že sa jednalo o shadow doplnky. Tak by ma zaujímalo či i tento event bude stát za velký extrement jak minule.. alebo budú tie doplňky na stálo? Neviem si predstaviť, že by waltariho vysnívaní slamenný klobúk bol len na pár hodin... :D

Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, SexSlayer said:

vypat okna musíš, pretože ak je nevypneš, nezapneš dalšie. Musíš ich vypat, dát update. A znova  spustit.

Ja sa tak ani nebojim či budú hodnotné alebo ne, ale či budú shadown jak posledne. 

Nemusíš. Pokud není update v některém z dll souborů nebo v l2.exe, ale jen v .dat, tak ten update můžeš udělat aniž bys vypínal okna, co máš aktuálně puštěná.

Shadow to nebude.

Link to post
Share on other sites

Tak teda vesti saskarnu jsem jeste snad nezazil.

asi ze 300 itemu mi padly 2 high grade sutry a krasna odmena typu GHP ktere jsem dostal i za cokoliv jineho, tak koukam z toho eventu cokoliv ziskat asi nejde.

Nic proti, event = dobry napad ale hodne lidi na to nadava.

Link to post
Share on other sites

Viete že:

V najčastejšej fráže, ktorú hráči oblubujú používať pri osobnom dojme alebo pri jeho ohodnotení sa nachádzajú takmer vždy tie isté slová, no niekedy i v rôznom poradí? Jedným z najčastejšie používaním slovom je slovo h*vno. Zaujimavosťou je, že akokolvek sa zmení tvar vety, slovo h*vno zostane nezmené.

Podobne to vnímam i s eventom. Akokolvek ho upravíš, stále bude stát za  h*vno.

 

 

Link to post
Share on other sites

Ehmmm ako z High Green sutru som dostal Fresh Fruit Cocktail?!

Drop rate QI je nizky (fajn to este beriem je to event...) potom je tu este nejaka random sanca na L/M/H grade crystal.... a ak ma clovek to stastie ze dostane High este je dalsi random z celej skupiny danej farby?! omg...

Ako pisal(a) Waltari:

Nic proti, event = dobry napad ale hodne lidi na to nadava.

Edited by Zero
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.