L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Xork FLAME ON II


Recommended Posts

55 minutes ago, martin35 said:

Toto ma teda vydatnej šmrnc :D

To teda má, je to skôr na zaplakanie ..

Ani jeden z autorov príspevku by nemal byť hrdý na svoje "dielo".
Ak v tom budete pokračovať, dozvieme sa, aký charakter vo vás drieme?
Prečo svoj problém riešite tu?
  • Like 1
Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Emca said:

Nedá mi to, protože pořád řešíte, že GM něco. GM nas**t, tohle je vaše ingame (teď už možná i outgame) věc. My to řešit nebudem, maximálně budeme mazat sprosťárny a komentáře na hraně. Itemy? Váš boj. Odebírat něco někomu? Bylo to bugem? Ne. Takže no way. Budu spravedlivá a na ty vaše žabomyší války kašlu. Je to jen na vás.

Spravnej pristup. Dokud o neni bug, hacknuti uctu nebo podvod (i kdyz ty se tady neresi) tak neni duvot aby gm zasahovali. To by pak gm mohli 24/7 resit kdo komu ukrad babovicku a resovat lidi co umreli pri pvp protoze zrovna meli lag, nebo na ne sla presila.

Link to post
Share on other sites

Ja rád prezradím aký charakter vo mne drieme ale xork už nemusí, všetci čo mu dávali like sa podpísali pod ten jeho charakter. Takže na tomto bojisku možno xork vyhral, vďaka gm pasivite, ale na strane druhej vojnu ešte nevyhral. Nie kvôli itemom ale kvôli inym veciam tu túto vec už z mojej strany uzatváram a budem ju riešiť mimo vás, som teda velice zvedavý či sa taký infinyt zastane aj v realé takého šmejda ako je xorc. Zatim zdar

Edited by SexSlayer
Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Loore said:

@SexSlayer  Nechápu jak si můžeš dovolit takhle někomu vyhrožovat. být GM dám ti za to perma BAN.

Když to budeme řešit, tak se s náma bude hádat, že to není jednoznačná výhrůžka, což je do jisté míry pravda...

Link to post
Share on other sites

Ano nemám další argumenty, k problému už jsem se jednoznačně vyjádřil.
A hlavně nemám zapotřebí někoho bombardovat PMkem zde na fórum proto ti napíšu co ti napsal john:

me se chce zvracet z tebe, kdyz neni po tvem, kopes kolem sebe jak male dite.

Takže už si konečně dokopal a dovyhrožoval? Jestli ano tak bych taky poprosil lock.

Link to post
Share on other sites
  • Jorn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.