L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Dimensional rift


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Just now, Deathwing said:

Co plnej inventar? Kdyz vlezes do riftu tesne pod limitem a nasbiras tam veci nad, pak by porteni mohlo blbnout.

Tím to není, v logu vidím, jak to jednu postavu portlo dvakrát ve stejný moment na dvě různé pozice - jednou do správné místnosti a jednou blbě... Ale pořád nemůžeme (už nás to zkoumá víc) přijít na to, proč to dělá...

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Emca said:

Tím to není, v logu vidím, jak to jednu postavu portlo dvakrát ve stejný moment na dvě různé pozice - jednou do správné místnosti a jednou blbě... Ale pořád nemůžeme (už nás to zkoumá víc) přijít na to, proč to dělá...

To vysvětluje proč ten zvuk zemětřesení je slyšet jakoby víckrát přes sebe i když tam mám jen jeden klient

Edited by Vasi
Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, SexSlayer said:

ked je počuť viac zvukov naraz, to znamena, že v ten moment jak to portuje, tam nabíha viac miestností a ne len jedna,

Spíš že se spustil dvakrát ten samý timer, ale proč?

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Emca said:

Takže je to vlastně jenom víc nahlas?

Asi jako bys tam měla víc klientů a vlivem různé latence jednotlivých klientů se zvuky spustí o zlomky sekund posunuté a vytváří to zkreslení. Ale je možné že to prostě hraje víc nahlas a zkreslení je způsobené přebuzením. Prostě to zní divně a nepěkně zkresleně. Prostě to v tom zvuku prdí :)

Edited by Vasi
Link to post
Share on other sites

Já už v tom nic dneska vrtat nebudu, logování tam je, je to jen potřeba vyzkoušet, abych viděla, co to kde dělá/nedělá. Takže když budete mít v mezičase chvilku, tak to zkuste, dokud se to nevyzkouší, nemám v tom jak dál pátrat...

Link to post
Share on other sites

Stalo se nám to vícekrát ale 2x to můžeme doložit screenshotem. (taky jsme tam byly ještě včera)

Když nebudeš lenošná tak v logu najdeš kolik jsme tam kdo propálil aby to nakonec nebylo víc jak těch 6000...

A pro prýště já budu držet hubu a ty jestli po nás něco budeš chtít tak nahodíš kopii serveru pro testování a je to...

 

PS:

musíš si taky uvědomit že jsme ty mistrnosti přeskakovali aby jsme reprodukovali tu chybu.

Fragmenty si nech a příště ten testovací server dík

Edited by xorc
Link to post
Share on other sites

Psali jste, že to udělalo dvakrát. Potom jsme to tu řešili, já pak psala, že bych to potřebovala se screenshotama a s časem, takže to beru, že další pokus. Pak jsem psala, že to zkusím u sebe na testu, takže to nic. Pak psal @SexSlayer, to je teda čtvrtý pokus. Pak už psal jen @mirage a to je, pokud to dobře chápu, jiná parta. Takže 1200 kousků vám dám, ale jestli jste tam propálili tisíce i když jste věděli, že tam je nějaká chyba, tak za to přece nemůžu já :( Jestli jste to chtěli dokola testovat (nevím proč, když už bylo jasné, že tam chyba je), tak bychom se museli domluvit, že bych vám dala vždycky itemy na jeden pokus a koukala na to, ale ten pokus mi vlastně stačil jenom ten poslední od @mirage, kdy už tam byly log hlášky.

Link to post
Share on other sites

Já to nemyslím zle,  jen to vypadá jako bych si počet ztracených fragmentů vymyslel.

Pro prýště testovací server a nebo se domluvit jak jsem psal a budeš u toho (reprodukování chyby)...

Dále už to řešit nechci.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements