L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Zdravíčko. Nejsem příliš aktivní hráč, ale na tomto serveru se mi velmi líbí. Ve hře jsem něco zachytil o přechodu na vyšší verzi klienta. Jsem však dříve narozen a zdaleka nedosahuju kvalit mládeže v angličtině, takže ani ve hře, ani tady na fóru jsem nenalezl žádnou souhrnnou informaci v češtině, která by mi vysvětlila : 

 - Kdy server bude přecházet na novou verzi hry?

 - co to obnáší? Wipe? Newipe? Potřeba znovu zakládat herní účty?

 - Bude nutno něco odinstalovávat, stahovat a instalovat, nebo to zvládne komp automaticky při spuštění hry formou updatu?

 - Od kdy naběhne server po restartu a updatu na novou verzi?

 - Nějaké změny v ratech a dalším nastavení?

 - získal jsem pocit, že snad zapínáte úplně nový server. Ten dosavadní tedy pojede beze změn a vše o nové verzi hry platí pro ten nový?

Omlouvám se, pokud tyhle informace už tu v češtině někde jsou, ale fakt jsem je nenašel. Díky za pochopení, ochotu a trpělivost.

 

Krabator

 

P.S: Případným rejpalům z řad různých polobohů, zhrzených a ukřivděných Herů a nedoceněných odborníků na všechno vzkazuji : Skoč do zdi, pablbe, nejsem na tebe zvědavý.

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

Ahoj, omlouvám se, že jsme to nestihli napsat i česky.

Server přechází na novou verzi právě teď, během pár minut (v 16:00) to bude otevřené.

Wipe není, nic zakládat netřeba, jen si spusť launcher a nech provést update (nebo stáhni nový system patch).

Změny v ratech jsou dočasné, aby se nováčci snáze chytili, drop/spoil/adena je zvýšené na 5x a EXP/SP na 6x (když hlasuješ, tak 7x), budou tak do restartu 4. prosince, kdy to vrátíme na původní 2.5x drop/spoil, 3x adena, 4x EXP/SP (5x s vote). Navíc ještě po dobu těch dvou měsíců bude k dispozici klan level 5 zadarmo, nějaké B grade shadow věci a shoty (u NPC v Giranu).

Ber to tak, že se nic neděje, jen bude pár dalších lokací k expení a pár drobných změn ve skillech :)

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Díky za skvělou, rychlou a vyčerpávající odpověď. Zároveň velká poklona všem adminům a GM na tomto serveru. Skvěle to šlape. Taky hluboký obdiv k vaší trpělivosti nejen s technickými věcmi, ale i s chováním některých týpků, co tu otravujou vzduch. Jen vydržte. Znova vřelé díky.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.