L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Pomoc a rady pro vsechny - diskuse


Recommended Posts

1 hour ago, Zero said:

Bohuzial tato feature nebola v Lineage2 implementovana, a tak nieje dostupna ani tu. Svatba a popisovane vyhody su iba na l2j/custom servroch.

http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=251945

http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=177709

Dopsat by se to dalo, viděla bych to tak na týden práce, ale docela by to kazilo ten náš retail...

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Emca said:

Dopsat by se to dalo, viděla bych to tak na týden práce, ale docela by to kazilo ten náš retail...

A jen tak s vama se domluvit a usporadat nejakou paradu by neslo? to tu jeste nebylo uz to sou roky co si me nekdo vzal ! :D

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Zero said:

@Argot dik za ten zoznam skillov ale nemal by si odkaz na original (ten ktory nebol prelozeny cez google translator)? Lebo skill osud,alebo Mohl mi fakt nic nehovori...

Mám v planu ty nazvy skillu  prelozit do anglictiny,jen musi byt v praci trochu cas..Pokud je neco jinak nebo spatne klidne me to sem napiste,ja to opravim nebo se pokusim najit jinou lepsi verzi.Zalozil sem tohle vlakno,proto ze jsem zjistil ze spousta lidi z klanu hrala naposled treba C4 nebo IL  a vubec nemaji tuchy co kde jak .A kazdeho unavuje porad rikat, kde si ma nabrat qest na pailaku nebo presvedcovat ze opravdu uz muze enchantit skilly na 79 ze vetsi sanci uz mit nebude.Snad se to bude hodit a pomuze to vsem coto potrebuji

Edited by argot
Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Emca said:

Dopsat by se to dalo, viděla bych to tak na týden práce, ale docela by to kazilo ten náš retail...

A co takto urobit na tuto feature hlasovanie?

Ja by som hlasovl "ZA" od retailu sa to az tak lisit nebude... V Lineage1 bola len do Lineage2 ju ty lenivy korejci nedopisali :)

Quest totiz na wedding dress tam je.. A ako som pozeral tak je celkom dost drahy na matros...

Edited by Zero
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.