L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

11 minutes ago, SexSlayer said:

Jasneže obíde, ale kedže L2shrine nemá pravidlá na vulgaritu, tak prečo nenazývať veci a ľudí spravným pojmom?

Čurakom som ho nazval preto, že vo chvíli keď som to dopisoval, prišla hláška, že vypekoval o 11lvl nižšieho spoluhráča vo witch, chvilku na to, čo tam pomohol nejakému mágovy od LR. Tak teraz mi to už príde moc low, nie hráčsky low ale mentálne low. :D

 

Takze on pomohl svymu clan memberovi a proto mu nadavas?

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, SexSlayer said:

Hráč od nás pomohol hráčovy od vás. A lotherbrok ho za to vypekoval. Chapeš? Má zmysel čokolvek dalšie písať, keď sa tu z vašej strany stupňuje úroveň? Nemá..

Z popisu to vypadalo ze lothebrok sel pomoct svymu, ne ze NK pomohl LR a pak prisel pkovat.

Link to post
Share on other sites
Just now, martin35 said:

Slayere nevidím tady důvod proč o nás tvrdíš že jsme retardovaní nebo jak jsme low hráči. Podívej se na sebe a ten tvůj clan. Hrajete tak nějak asi 4-5 měsicu? A mate v clanu max 80tku s tím, že nejste schopni si udělat ani dyna v tomhle stadiu serveru když to stačí udělat klidně třeba přes to, že pofarmíš par fortek a prodáš KE. Držíte se za ručky s tím retardem, co furt spamuje nějaký nesmysli a hraje si na boha přitom je to v real life nějakéj chudáček co si lečí komplexy ,protože ho nemá nikdo rád a  kvůli kterému odešli AngelicThunder,Troublemakers . Teď si tady hraje na nějakého spasitele a braní low clany? :D Předtím než tohle napíšeš a hejtuješ jak jsme slabí a  retardovaní tak se zamysli. BTW někde jsem psal že tě tu zfarmili nějaci Revolution před 5 měsíci cca.nebo tak nějak . To si toho teda moc neudělal za 5 měsíců ,když si 79 tak shut up a nauč se hrát. NO OFFENCE

 

odvažujete sa súdiť ľudí? človek, ktorý má betón namiesto mysle.

Flame OFF = ) 

~Antistyle

 

Link to post
Share on other sites

Vidím, že nemáte odvahu spomenúť moju prezývku, ani napísať do anglickej sekcii.

Povedzte mi, koľko krát ste hľadali môj Facebook účet a Gogitin, ak ste nikdy nedosiahli svoj cieľ;

Pozrite sa na svoju tvár, aké sú vaše oči? po dlhom čase ste vyšli z jaskyne a slnko vás obťažuje, vidíte prednú kameru a vaša ošklivosť je pre vás slepá?

Ja som na vás čúral vo virtuálnej hre a pretože to nemôžete vystáť, snažíte sa nájsť nejaké vady v naších životoch

Máte všetci rovnaké psychologické problémi?

Len je isté, že keby taký hlupák stál predo mnou a otvorili si ústa, jeho rany by neboli len psychologické.

 

Peace \/

 

~Antistyle

Edited by Gogita
Link to post
Share on other sites

@SexSlayer

Vulgaritu povazuji za Bad behavior (ale radej to tam doplnim, at je to 100% jasne), tak se prosim mirni s tema nadavkama, nerad bych zacal davat nejake tresty. Vim, ze je to tu offtopic sekce, ale nemusi to tu byt uplnej kanal. Flejmovat se muzete i bez nadavek.

Tenhle topic je v ceske offtopic / spam sekci, takze bych prosil pouzivat cestinu.

Link to post
Share on other sites
On 8. 9. 2017 at 10:56 AM, martin35 said:

Pekovat a huntit vás budu furt protože jste krysy a nic jiného si nezasloužite, boužel ted odemne budete mit par dnu volna protože letím do Španělska, see you soon.

 

Pise clovek,kterej v Dynasty na 85 lvl  s +15 rushem nahani po kata 71 char v A grade.Ja vim ze jsi mladej ,dravej,plnej elanu a presvedeni ze lajna je jen o tom zabit vsechno co dycha,ale o tom to vubec neni.Az budes starsi pochopis ,ze se ti ten penis nezvetsi tim,kdyz kazdemu  ve hre ublizis ...hlavne lidem,ktery ti pomahali ,kdyz jsi sem na servr dosel a byl jsi uplny nic.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Díky za tvůj názor, ano jsem pvp hráč a neděla mi problem zabijet jak "low levly" tak i jit do pvp s borcama co maji vesper 300 atd. Nechápu tvůj koment , že ubližuji lidem kteří mi pomohli, protože mě nikdo neexpil, ani mi nedaval penize na equip a podobne, co si pamatuji tak mi pomohla jen jedna osoba, tim že mi poskytla acc na jeji PP když jsem neměl buffery.

 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, martin35 said:

Díky za tvůj názor, ano jsem pvp hráč a neděla mi problem zabijet jak "low levly" tak i jit do pvp s borcama co maji vesper 300 atd. Nechápu tvůj koment , že ubližuji lidem kteří mi pomohli, protože mě nikdo neexpil, ani mi nedaval penize na equip a podobne, co si pamatuji tak mi pomohla jen jedna osoba, tim že mi poskytla acc na jeji PP když jsem neměl buffery.

 

Ano ale na ty borce ve Vesperu si privedes jeste 6 kamaradu ,aby ti kryli prdel..uznavam ty 40-70 davas sam ,ale ono se ti to jednou vsechno vrati a nebude to dlouho trvat ..

  • Sad 1
Link to post
Share on other sites
  • Jorn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.