L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Options - rozlíšenie


Recommended Posts

Ahoj! :)

pri zmene rozlíšenia (či už v hre alebo v súbore Options.ini) na 1920x1080x32bit a 144Hz refresh rate (keďže mám taký monitor) mi stále hádže túto chybu (viď prílohu). Skúšal som aj vymazať súbor Options.ini a dať znovu Update, ale nepomohlo... a aj preinštalovanie celého clienta - nepomohlo.

error.png

Edited by eSsay
Link to post
Share on other sites
8 hours ago, SexSlayer said:

skušal si v tom súbore zmeniť hodnotu IsKeepMinFrameRate=False na true , čo to spraví?

To je nastaveni Lower Detail aka Alt+P

Snizi to kvalitu textur, modelu, dohled, vypne travu, stiny, pocasi.

 

Link to post
Share on other sites

Ahoj, promiň, přehlédla jsem tenhle topic. Klient ti padá na tom, že se mu nepodaří vytvořit Direct3D render device.

Ostatní hry ti při tomhle konkrétním módu fungují?

Co když zkusíš spustit hru v okně a roztáhnout jej na velikost "skoro přes celou obrazovku", to funguje?

Link to post
Share on other sites

Nefunguje, problém sa vyskytne aj keď v hre stlačím ALT+TAB do okna, nabehne čierna obrazovka.... pomôže jedine CTRL+ALT+DEL a potom sa dostanem na plochu, kde je tá chyba.

Zmena resolution na 1920x1080 mi raz ide, raz nie :-) problém je hlavne s refresh rate.

 

Iné hry idú bez problémov.

Link to post
Share on other sites

Zaujímavé je, že ten error, čo som Ti tu hodil hádže blbosti :D Nemám totiž OS Vista 6.2, ale Win 10. Napadlo ma, či tie zmätky nemôže robiť aj samotný Win 10. Na Win 7, 8, aj 8.1 mi L2 šlo bez problémov.

Ale asi som to poriešil ... v OPTIONS.ini som si dal RefreshRate=144 a zaplo hru s touto hodnotou :) takže si všetko budem musieť meniť cez súbor OPTIONS.ini (btw, nie je za to nejaký postih / Ban, že si editujem options vo Vašom system súbore?? Na niektorých serveroch to bolo trestné). 

Ten StartupFullScreen=False nefunguje. Teraz mi hlási inú chybu, ak z hry prejdem do Winu (klávesou Win):

error 2.png

Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, eSsay said:

Zaujímavé je, že ten error, čo som Ti tu hodil hádže blbosti :D Nemám totiž OS Vista 6.2, ale Win 10. Napadlo ma, či tie zmätky nemôže robiť aj samotný Win 10. Na Win 7, 8, aj 8.1 mi L2 šlo bez problémov.

Ale asi som to poriešil ... v OPTIONS.ini som si dal RefreshRate=144 a zaplo hru s touto hodnotou :) takže si všetko budem musieť meniť cez súbor OPTIONS.ini (btw, nie je za to nejaký postih / Ban, že si editujem options vo Vašom system súbore?? Na niektorých serveroch to bolo trestné). 

Ten StartupFullScreen=False nefunguje. Teraz mi hlási inú chybu, ak z hry prejdem do Winu (klávesou Win):

Vista 6.0 = Vista
Vista 6.1 = Windows 7
Vista 6.2 = Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Options si editovat můžeš.

Ta nová chyba opět vypadá jako problém s Direct3D/ovladači...

Link to post
Share on other sites

Preinštaloval som komplet celé GeForce Experience vrátane ovládača + DirectX a aj tak nepomohlo. Na druhej strane, zmazal som Graciu a nahodil H5 (Freyu) + nejaký zahraničný server a ten ide bez problémov ako po masle :-) takže chyba nebude v grafike.

Môžem ešte skúsiť iného clienta Graciu... nejaký tip náhodou??

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.