L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Nejenom, že  za vaše oly je plná dětí co se navzájem boostěj ( včera jsem koukal na "pár" zápasů a to co jsem viděl to jako je mazec... Aby na polovině zápasů byli hráči afk a nechávali se zabíjet od protivníka to je moc i na mě... to jsem ještě neviděl...)

Druhá věc s tím vaším slavným časem a směšnými argumenty... Jasně že je vám to u prdele, vy nevstavate v půl 5 ráno do práce... To je taky slušnej přístup jako :D... Sliboval jsem si od tohodle serveru hodně, ale je to akorát velký zlamání, jako 90% cz/sk. Zdar užijte si to...

Link to post
Share on other sites

Sice jsme jasně avizovali, že do konce měsíce ten čas měnit nebudem (abychom nerozbili oly), ale pokud máš problém s interpretací českého textu, tak si to přečti ještě jednou. Co se nalévání na oly týče, určitě je to chyba serveru, viď?

Link to post
Share on other sites

Na každém serveru, kde jsem hrála se nalévalo. Od toho vznikl pojem "nalité hero" jako jedna z možných urážek elity nebo "elity" serveru.  Kdo kouká na oly zápasy ví, kdo je ta elita a kdo "elita". Bylo to tak na všech elmorech (DE, RE atd.). Žádná novinka. Už jsem s tím smířená ?

Link to post
Share on other sites

Jojo, hra to umoznuje a lidi vyuzivaji toho ze nobles se dela jednoduse, takze to maji celkove bez prace a jeste tak.

Zamezit se tomu da tezko, hra je delana ze kazdy hrac ma mit jenom jeden account, takze na toto jinak mysleno nebylo.

Proto ja se o toto vubec nesnazim, protoze kdyz se z toho udela takovahle fraska, tak to doopravdy nema smysl tam vubec chodit. Maximalne ze si clovek z toho dostane nejake ty itemy ale ty muzete stejne dat zadarmo, kdyz si clovek tam muze killovat vlastni pety a to mu staci.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.